HAKKIMIZDA

ÖZEL YİĞİTLER YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Simav Özel  Erkek Öğrenci yurdu. MEB Onaylı Kaliteli Konforlu Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu.

Simav Özel Yiğitler Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile tamamen yeni binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz.

Üniversiteye kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik hizmeti, tüm odalarda ortopedik özellikli yataklar, sınırsız internet, dinlenme salonlarında dev ekran LCD TV, kablolu yayın, DVD imkanı, ücretsiz spor salonu, etüt salonu, ve masa tenisi… Her odada wc, banyo, mutfak ve buzdolabı vardır.

Yurdumuzda yangın tüpleri, yangın alarm butonları, yangın duman dedektörleri, yangın  merdiveni tam techizatlıdır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun şekildedir.

Yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, profesyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, tam teçhizatlı asansör, özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, M.E.B. tarafından istenilen depreme dayanıklılık raporu, evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları…

LOGOMUZ